Komplexné riešenia pre ubytovateľov

Ubytovaniu sa venujeme už viac ako 20 rokov a naše skúsenosti vám dokážu pomôcť a vylepšiť podnikanie. Máme pre vás komplexné riešenia pre správu vášho majetku, smart prístupové a bezpečnostné riešenia pre krátkodobých hostí, smart riešenia kúrenia aj komplexné softvérové zabezpečenie vášho ubytovania, hotelovej prevádzky, ubytovania na súkromí. 

Vstupné systémy

Ideálne riešenie pre krátkodobé prenajímanie a správu nehnuteľnosti na diaľku. Generujte vstupy pre vašich hostí automatizovane, pomocu dočasného PINu, mobilnej aplikácie.

Smart kúrenie

Riaďte kúrenie a bezpečnosť vášho ubytovania na diaľku. Šetrite peniaze a prenajímajte bez zaváhania so všetkými informáciami na diaľku.

Smart manažment

Synchronizujte vašu dostupnosť a ceny na svetových portáloch z jedného miesta. Náš channel manager sa postará o všetky vaše distribučné kanály.

Rezervačný systém

Predávajte online kdekoľvek. Rezervačný systém prepojený na smart riešenia aj s priamou rezerváciou vášho ubytovania. Riešenia aj pre malých ubytovateľov a apartmány.

Automatizácia

Online checkin, online checkout, automatizovaná fakturácia, správa rezervácie zo strany zákazníka, správa upratovania pre upratovacie služby s online prístupom.

Vaša vlastná webová stránka

Moderné webové stránky na pár klikov. Vyberte si z dostupných domén pre vaše ubytovanie, modernú šablónu a získate moderný web s vlastnou administráciou.

Pokladne a ekasa

Potrebujete vystavovať fiškálne doklady za pobyty? Prinášame vám možnosť aj fiškálneho zúčtovania pobytov a rezervácií s online registračnou pokladňou na jeden klik.

Skladové hospodárstvo

Komplexné riešenie skladového hospodárstva, externý príjem, výdaj, kalkulácie jedál a nápojov, kusový predaj, mobilný čašník, fiškálny aj nefiškálny predaj na hotelovú izbu.