O nás

Vitajte na slovenskom rezervačnom portáli pre ubytovania a zážitky! 

V našom tíme sa rezervovaniu a cestovaniu venujeme už viac ako 10 rokov. Krok za krokom sme od úplných základov vybudovali na zelenej lúke komplexný hotelový systém Ellipse, ktorý pomáha slovenským a už aj zahraničným ubytovateľom efektívne riadiť prevádzku, predávať online a synchronizovať informačný systém s verejným svetom. 
 

Všetky naše vedomosti a skúsenosti s online rezerváciou a rezervačnými systémami na pobytové aj časové rezervácie služieb sme sa rozhodli zužitkovať a zhmotniť v podobe moderného slovenského cestovateľského portálu
 

Naším hlavným cieľom v projekte BETIMO je priniesť ubytovateľom jednoduchý slovenský online portál na prezentáciu a predaj ubytovania a služieb cestovného ruchu v reálnom čase a cestovateľom priniesť jednoduchú online rezerváciu dostupných termínov, s jednoduchou a zabezpečenou online platbou a okamžitým potvrdením rezervácie. 
 

Postupným rozširovaním funkcionalít nášho Extranetu na portáli Betimo chceme pre malých ubytovateľov priniesť komplexné riešenie, ktoré im v plnej miere nahradí rezervačný systém. V prostredí Extranetu bude dostupná možnosť správy celého objektu, online ubytovanie, zúčtovanie hostí, online check-in a check-out a v prípade záujmu aj možnosť vytvárania fiškálnych dokladov za pobyty. 
 

Okrem portálovej prezentácie ubytovateľom prinášame aj množstvo smart riešení, možnosť využívať moderné šablónové weby úplne zdarma na samostatnej doméne, moderné prístupové systémy (kľučky s dočasným PINom, smart kúrenie) ale aj plnú automatizáciu v komunikácii s hosťom. Viac info.
 

Veríme, že ako 100% slovenský produkt, si u vás získame priazeň a podporu aj v tejto neľahkej covidovej dobe. 

Tešíme sa na spoluprácu a želáme veľa zdravých a spokojných hostí! 

Miro Knižka a Dano Pribula spolu s celým tímom Betimo.sk

 

Mám záujem o spoluprácu