Možnosti napojenia

Portál Betimo.sk prináša jednoduchú online rezerváciu ubytovania, pobytov aj zážitkov v reálnom čase s jednoduchou online platbou a živou dostupnosťou. Napojte vaše ubytovacie kapacity online automatizovane. 


1. Priama správa v extranete 

Základnou možnosťou spravovania profilu, cien a dostupnosti je práca s naším extranetom. V obdobnej verzii ako ho poznáte zo zahraničných portálov booking.com, expedia.com a pod. máte dostupné široké možnosti cenových variantov, storno podmienok, kalendár cien a dostupnosti na ľahkú správu vášho ubytovania a služieb. 

2. Prepojenie s Ellipse channel manager

Ak predávate na viacerých portáloch súčasne, môžete využiť náš channel manager a priame napojenie na portály booking.com, expedia.com, hotels.com, airbnb.com alebo pomocou iCal metódy aj na slovenské portály ako megaubytovanie, hauzi a pod. Náš kalendár vám dokáže v reálnom čase synchronizovať všetky rezervácie a všetky napojené portály v reálnom čase. 

3. Prepojenie s lokálnym rezervačným systémom 

Ak ste väčšie ubytovacie zariadenie a používate tradičný hotelový systém, môžete vaše dostupnosti a ceny synchronizovať s lokálnym systémom Hores od spoločnosti ALTO alebo Horec od spoločnosti ASSECO SOLUTIONS. Každých 5 minút dokážeme vaše dostupnosti synchronizovať s portálom a nové rezervácie zasielať priamo do vášho hotelového systému. V prípade vypredania kapacít sa dostupnosti automatizovane deaktivujú aj na portáli Betimo.sk. 

Takúto synchronizáciu môžete využiť aj na priamy predaj a web booking na priame rezervácie s 0% províziou. 

4. Prepojenie pomocou iCal synchronizácie

Ak ste malý ubytovateľ a prenajímate chatu, chalupu alebo apartmán. Môžete využíť aj synchronizáciu dostupnosti Vášho ubytovania cez elektronický kalendár, ktorý poznáte aj z iných ubytovacích portálov. Ak si Vašu dostupnosť spravujete v Google kalendári, Outlooku alebo na inom ubytovacom portáli, ktorý podporuje iCal synchronizáciu, môžete si dostupnosti jednoducho napojiť cez tento elektronický kalendár a dostupnosti nebudete musieť manuálne spravovať a nastavovať v našom Extranete. 

Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek z možností napojenia a spravovania profilu, ste vždy na portáli Betimo vítaný!

 

Mám záujem o spoluprácu